Kategorie
Wyszukiwarka
Producent
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Silnik elektryczny Osapian 30lbs 12V

Producent:HasWing
Gwarancja:4 lata
Cena:850,00 zł
Ilość:
Opis
Silnik elektryczny do łodzi
HasWing Osapian
12V 30 LBS
- Silniki HASWING można używać zarówno w wodzie słodkiej jak i w morzu
- 5 biegów do przodu i 3 do tyłu
- Wygodna teleskopowa rączka z przełącznikiem biegów 5/3. Przełącznik biegów pokryty srebrem gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat.
- Wskaźnik naładowania baterii
- Rączka z regulowanym kątem nachylenia. Możliwość regulacji o 20 stopni w górę od pozycji poziomej i regulacji do 90 stopni w dół, w sumie 110 stopni. Przesuwając w dół głowicę o 90 stopni, możemy złożyć silnik do wygodnej pozycji transportowej.
- Silnik jest wyposażony w teleskopowy rumpel, który zapewnia wygodne sterowanie łodzią o regulowanej długości od 21 do 35 cm.
- Uniwersalny wspornik do mocowania silnika do łodzi lub pontonu. Niezawodny, lepszy niż metalowe konstrukcje. Materiał, z którego wykonano wspornik, jest odporny na odkształcenia termiczne.


Silnik posiada 5 -diodowy wskaźnik naładowania akumulatora. Urządzenie informujące o stanie naładowania akumulatora, zabezpiecza przed przekroczeniem stanu maksymalnego rozładowania akumulatora (10,5V).
Poziom rozładowania 10,5V w czasie pracy silnika to granica bezpieczna po przekroczeniu której akumulator traci swoje właściwości ( pojemność, żywotność ).

Maksymalna grubość deski pawężowej na której można zamontować silnik to 68mm.

Polecamy do silnika zakup bezpiecznika automatycznego 40A, który zabezpieczy silnik przy wkręceniu się żyłki na wałek lub śruby w chwasty.

Gwarancja 4 lata


 
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
1597287
Aktualna Data: 2022-05-26 13:26
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store