Wyszukiwarka
Producent
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Ładowarka automatyczna EST-516 + przełącznik napięć

Producent:Stef-Pol
Kod producenta:EST-516
Gwarancja:24 miesiące
Cena:434,00 zł
Ilość:
Opis

PPUH STEF-POL to firma  specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości prostowników i ładowarek  od 1980 roku. Na swoim koncie ma zgłoszenie patentowe w którym przedstawione rozwiązania zapewniają bezpieczne i dokładne  naładowanie akumulatora

AUTOMATYCZNE ŁADOWARKI EST przeznaczone są do ładowania akumulatorów żelowych, bezobsługowych i ołowiowo-otwartych o napięciu 6V; 12V; 24V. Automatyczne ładowarki wyróżnia to, że po osiągnięciu właściwego napięcia przez akumulator układ nie rozłącza ładowarki, od tego momentu na akumulatorze podtrzymywana jest stała wartość napięcia mierzona bezpośrednio na biegunach akumulatora.

Ładowanie akumulatora tą ładowarką podzielone jest na dwie fazy. W I fazie akumulator ładowany jest stałym prądem, w II fazie ładowanie odbywa się przy stałym napięciu. Przejście z I w II fazę odbywa się automatycznie. Jest to najlepsza metoda ładowania akumulatorów zgodna z zaleceniami  producentów akumulatorów.Ładowanie tymi ładowarkami zapobiega intensywnemu gazowaniu akumulatora przedłużając jego żywotność.

Ładowarka automatyczna EST-516 przeznaczona jest do samoczynnego ładowania akumulatorów bezobsługowych, żelowych i ołowiowo-kwasowych o napięciu 12V i pojemności 34-150 Ah. Szczególnie polecana przez producenta do ładowania akumulatorów żelowych .Trzeba ładować je niższym prądem niż akumulatory  kwasowe. Przełącznik napięć umożliwia ustawienie napięcia prądu. Świetnie nadaje się do zastosowania przy ładowaniu  akumulatora do zasilania silnika elektrycznego do łodzi, przedłuża jego żywotność. Jest urządzeniem bezpiecznym , po osiągnięciu prądu naładowania podtrzymuje w akumulatorze stałą wartość napięcia.

Dane techniczne:

Napięcie znamionowe zasilania U1         230V~  

Prąd znamionowy zasilania I1                 1 A

Prąd znamionowy bezpiecznika WTA    1,6A

Napięcie znamionowe wyjściowe U2     12V

Prąd znamionowy wyjściowy I2             12A

Prąd wyjściowy  szczytowy Is                15A   

Klasa ochronności                                   II

Przełącznik napięć                                  13,8V ; 14,9V ; 16V

Wymiary                                                 230x240x110

Waga                                                       2,6kg    

Gwarancja 1 rok.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
1980979
Aktualna Data: 2023-02-05 05:31
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store